خدمات ادموب

نقد کردن درآمد ادموب از اپلیکشن با سورن ادز

نقد کردن درآمد ادموب

از بهترین روش‌های کسب درامد از طریق اپلیکیشن، تبلیغات و همکاری با برندها است. توسعه دهندگان برنامه‌ها می‌توانند از طریق سرویس گوگل ادموب گزارش کاملی از روند تبلیغات و تعداد کلیک، دریافت کرده و حتی درامد خود را نقد کنند. درآمد حاصل از گوگل ادموب براساس مدل تبلیغات پرداخت کلیکی(CTR) یا پرداخت براساس بازدید (CPM) محاسبه خواهد شد. از این‌رو توسعه دهنده می‌تواند تبلیغات متنی، تصویری یا ویدیویی را در برنامه خود نمایش دهد و زمانی که کاربران بر روی تبلیغ کلیک یا آن را مشاهده می‌کنند، درآمد کسب ‌کند. برای تبلیغات گوگل ادموب و نقد کردن درامد می‌توانید از خدمات سورن ادز استفاده کنید و براحتی از اپلیکیشن خود به درامد دلاری برسید.

مراحل نقد کردن

با گوگل ادموب

01

بررسی اپلیکیشن

برای استفاده از سرویس ادموب، اپلیکیشن شما باید در گوگل پلی یا اپ استور منتشر شده و حداقل ۱۰ هزار کاربر آن را نصب کرده باشند. در این صورت می‌توانید از خدمات ادموب برای نقد کردن درامد استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که قادر به ثبت اپلیکیشن‌های تغییر آی پی یا غیر رسمی در ادموب نخواهید بود.

02

دسترسی به حساب گوگل ادموب

با ارائه اطلاعات لازم در خصوص حساب گوگل ادموب، کارشناسان سورن ادز مراحل اتصال این سرویس و اپلیکیشن شما را انجام خواهند داد.

03

کسب درامد دلاری و نقد کردن آن

در نهایت با فعالسازی درامدزایی در اپلیکیشن می‌توانید درامد دلاری بدست آورید و با کسر 5 درصد کارمزد در سورن ادز درامد خود را نقد کنید.

مزایای استفاده از
خدمات ادموب سورن ادز

استفاده از خدمات ادموب ارائه شده توسط سورن ادز به شما امکانات و مزایای فراوانی را فراهم می‌کند. اولین مزیت این است که شما به یک مشاوره رایگان دسترسی خواهید داشت، که به شما کمک می‌کند بهترین راهکارها را برای افزایش درآمد دلاری خود انتخاب کنید. همچنین، با ارائه پشتیبانی تمام وقت و واسط معتبر، شما از امکان اطمینان از اعتبار و کیفیت خدمات برخوردار خواهید بود.

مشاوره رایگان

مشاوره
رایگان

کسب و افزایش درامد دلاری

کسب و افزایش
درامد دلاری

پشتیبانی تمام وقت

پشتیبانی
تمام وقت

پشتیبانی تمام وقت

واسط
معتبر

پرداخت سریع و به موقع

پرداخت سریع و
به موقع

کارمزد مناسب

کارمزد
مناسب

سوالات متداول

سوالات متداول را بخوانید و یا با کارشناسان ما در تماس باشید.

فرم تماس با ما ارتباط با پشتیبانی
سوالات متداول

اگر می‌خواهید کسب‌وکارتان در کوتاه‌ترین زمان به طیف وسیعی از افراد نمایش داده شود، تبلیغ در گوگل بهترین راه برای شماست. ما با توجه به کلمات کلیدی مدنظرتان، وضعیت سایت و بودجه‌ای که در نظر دارید، تبلیغات در گوگل را به‌صورت تخصصی برایتان اجرا می‌کنیم و شما را تا رشد کسب‌وکارتان همراهی می‌کنیم.

با گوگل ادز می‌توانید در کمتر از ۱۵ دقیقه، سایت خود را روی کلمات کلیدی مدنظرتان در صفحه اول نمایش جستجوی گوگل مشاهده کنید. جالب است بدانید که شما بابت نمایش تبلیغ سایت خود قرار نیست هیچ هزینه‌ای پرداخت کنید! در واقع هزینه را فقط به ازای هر کلیک روی آگهی پرداخت می‌کنید و می‌توانید از مدیریت روزانه کمپین تبلیغاتی خود نیز لذت ببرید.

با توجه به تحریم بودن کشور ایران، متأسفانه تبلیغات مستقیم بر روی دامنه ir امکان‌پذیر نیست. اما نگران نباشید! شما می‌توانید یک دامنه بین‌المللی را روی دامنه ir خود قرار دهید و از تبلیغ سایت ایرانی خود در گوگل لذت ببرید.

بله ممکن است. اما پیشنهاد کارشناسان ما این است که تبلیغات خود را محدود به آی‌پی‌های ایران نکنید. زیرا گستره آی‌پی بعضی از سرویس‌دهنده‌های اینترنت ایران برای گوگل ناشناس مانده است و با محدود کردن تبلیغات خود به آی‌پی ایران، ممکن است تبلیغ سایتتان از دید بعضی از مشتریان احتمالی پنهان بماند.

هزینه به ازای کلیک نرخ ثابتی ندارد و در واقع به نوع کلیدواژه‌های انتخابی و میزان رقابت بر سر آن‌ها، حداکثر قیمتی که پیشنهاد شده است و همچنین امتیاز کیفی بستگی دارد.