درباره سورن ادز

خدمات اینترنتی روز به روز بیشتر می‌شود و افراد زیادی از این طریق کسب و کارهای خود را راه می‌اندازند. افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، خدماتی را نیاز دارند تا بتوانند از دهکده جهانی اینترنت به نحو احسن بهره ببرند. شرکت‌های متعددی هم در این زمینه فعالیت دارند. شرکت سورن یکی از شرکت‌های معتبر و به روز است که توانسته است تمامی نیازهای مشتریان خدمات گوگل ادز و حواله‌های ارزی را برطرف کند.

سوالات متداول مشاوره رایگان
درباره سورن ادز

شرکت سورن و پیشنه آن

شرکت سورن از شرکت‌های خوش سابقه‌ای است که در سال ۹۷ فعالیت خود را شروع کرده است. استفاده از روش‌های نوین و کاربردی و به روز شدن خدمات پرداخت در هر دوره زمانی بر اساس تغییرات دنیای تکنولوژی از ویژگی‌های شرت سورن ادز است که باعث شده تا کاربرانی با رضایت بالا داشته باشد. این شرکت نسخه‌ای سازمان‌یافته و منسجم از تجربه، دانش و توانایی است که خدماتی عالی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در حال حاضر خدمات زیر را در این شرکت می‌توانید ببینید.

خدمات گوگل ادز

این روزها، اینترنت بستری مناسب برای بازاریابی و معرفی خود به جامعه هدف شده است. به همین علت است که انواع تبلیغات کلیکی، تولید محتوا و به طور کلی تبلیغات گوگل ادز روز به روز رواج بیشتری پیدا می‌کند. از دیگر خدمات شرکت سورن، خدمات گوگل ادز است تا کسب و کارهای مختلف بتوانند از این طریق خود را بالا کشیده و از این بستر مفید بهره ببرند.

شرکت سورن پارتنر رسمی گوگل است و امکان نمایش آگهی در وب‌سایت‌های طرف قرارداد با گوگل را هم خواهید داشت. می‌توانید از انواع سرویس‌های تبلیغاتی گوگل به کمک شرکت بهره ببرید و در زمانی کم، به افزایش بازدید سایت خود و همچنین فروش بالای محصولات، کمک شایانی کنید.

خدمات گوگل ادز

نقد کردنادموب و ادسنس

از بهترین روش‌های کسب درامد از طریق اپلیکیشن، تبلیغات و همکاری با برندها است. توسعه دهندگان برنامه‌ها می‌توانند از طریق سرویس گوگل ادموب گزارش کاملی از روند تبلیغات و تعداد کلیک، دریافت کرده و حتی درامد خود را نقد کنند. درآمد حاصل از گوگل ادموب براساس مدل تبلیغات پرداخت کلیکی(CTR) یا پرداخت براساس بازدید (CPM) محاسبه خواهد شد. از این‌رو توسعه دهنده می‌تواند تبلیغات متنی، تصویری یا ویدیویی را در برنامه خود نمایش دهد و زمانی که کاربران بر روی تبلیغ کلیک یا آن را مشاهده می‌کنند، درآمد کسب ‌کند. برای تبلیغات گوگل ادموب و نقد کردن درامد می‌توانید از خدمات سورن ادز استفاده کنید و براحتی از اپلیکیشن خود به درامد دلاری برسید.

  • بررسی اپلیکیشن
  • دسترسی به حساب گوگل ادموب
  • کسب درامد دلاری و نقد کردن آن

اعتبار ما
رضایت مشتریان ماست

شرکت سورن با سابقه درخشان خود از سال 97 تا کنون موفق به کسب اعتماد بیش از 1500 مشتری فعال شده و این امر باعث افتخار ماست که توانسته ایم اعتماد شما عزیزان را جلب کنیم. یکی از اصلی ترین شعار های سورن ادز که در بالا با آن روبه رو شده اید " اعتبار ما٬ رضایت مشتریان ماست" می باشد که نشان دهنده این موضوع است که تمام تلاش مجموعه ما جهت کسب رضایت شما عزیزان با انجام خدمات در بالاترین سطح کیفیت و همچنین سریع ترین زمان ممکن است.

ورود به پنل کاربری
کاربر فعال

+1500

کمپین برگذار شده

+4500

نقد کردن ادموب

+500K

شعبه های مختلف

شرکت سورن

یک شرکت بزرگ و بین‌المللی، باید بتواند در کشورهای دیگر نیز خدمات ارائه دهد تا وسعت کار خود را افزایش دهد. شرکت سورن در نه تنها در ایران، بلکه در سه نقطه دنیا شعبه دارد. شعبه دوم و سوم این مجموعه بزرگ در کشورهای ترکیه و پرتغال است تا بتواند خدماتی جامع و گسترده را به کاربران و مشتریان خود ارائه دهد.

ارتباط با سورن

شرکت سورن ادز نه تنها در حال حاضر کیفیت کار بالایی دارد و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد، بلکه چشم‌اندازهای بسیار بهتری را هم برای آینده خود در نظر گرفته است. برای ارتباط با شرکت سورن به‌راحتی می‌توانید با مشاوران حرفه‌ای شرکت در ارتباط باشید. همچنین از خدمات و فعالیت‌های شرکت با جزئیات بیشتری اطلاع پیدا کنید. شرکت سورن یکی از بهترین شرکت‌های معتبر در این حوزه است که به اطمینان خاطر می‌توانید کار خود را به پرسنل حرفه‌ای آن بسپارید و منتظر نتیجه‌هایی عالی برای کسب و کار خود باشید. همچنین در زمانی کم درآمد های کسب شده از طریق ادموب را نقد کنید.

ورود به حساب کاربری سوالات متدوال